Yağ Tasfiye Cihazı

Uzun yılların verdiği bir deneyimin ürünü olan Yağ Tasfiye Cihazımız; verimlilik ve sağlamlık ön planda tutularak zor koşullarda çalışması için tasarlanmış ve sahada test edilerek başarısını kanıtlamıştır. 

Cihaz tasfiye işlemi yaparken aynı anda sahada kurulum yapılan transformatörün vakum alma işlemini gerçekleştirebilir. Plc kontrollü full otomatik çalışan ve tüm sensörleri ile prosesi takip etmemizi sağlar.  

Esnek arayüzü sayesinde oluşabilecek hataların önüne geçmek adına sesli ve ışıklı uyarı verir. Vakum hattında bulunan vakum sensörü ile anlık ölçümleri görebilir, yağ sensörü ile de fazla basılan yağın taşması sonucu çevreye ve cihaza verebilecek zararların önlenmesini sağlar. Size zamandan tasarruf ettirirken oluşabilecek hasarlardan korur. Cihaz vakum sistemi ile entegre olduğu için birbirini takip eden proseslere tam hakimiyet olanağı sağlar. 

RE6000, Flanşlı rezistanslı ısı eşanjörü tasarımı ve paslanmaz malzemeden imal edilmiş yapısı ile diğer sıradan otoklav ısıtıcılar dan daha uzun ömürlüdür. Yapısı gereği temizlenmesi mümkündür. Isı transfer yüzeyi cm² ye 1 watt düşerek ısının yağa homojen olarak iletilmesini sağlar. Otoklav ısıtıcıları zamanla gevşemeden dolayı kısa devre oluşmasına ve tüm sistemin zarar görmesini sağlayabilir.